Načítám...
  Zpět na výpis
KRÁLOVSTVÍ BYLINEK v permakulturní zahradě (1. dotisk)

Jak je správně založit bylinkovou spirálu? Od terasových zahrad přes bylinkové záhony, živý bylinkový nábytek...

EAN: 9788087426234

Informace o produktu

Autor: Claudia a Josef Andreas Holzerovi, Jens Kalkhof

Anotace 1: Bylinkové spirály představují zahradní prvek s vícenásobným užitkem. Jak je správně založit se dozvíte v této knize. Paleta představovaných možností realizace sahá od terasovitých zahrad přes bylinkové záhony, živý bylinkový nábytek a suché zídky až ke kráterovým neboli klimatickým zahradám. A aby nezůstalo jen u výstavby, věnuje se část knihy skrytým hvězdám každé zahrady - bylinkám a jejich mnohostrannému využití v kuchyni, přírodním léčitelství a lékárnictví.

Anotace 2: Bylinková spirála – aktuální trend v alternativním zahradnictví, představující prvek s rozmanitým využitím. Správnou výstavbu a založení bylinkové spirály vysvětlují autoři této publikace názorně, jednoduše, bez zbytečně komplikovaných způsobů realizace. Přitom neteoretizují, mají bohaté znalosti a zkušenosti a všechny nabízené varianty si již sami vyzkoušeli v praxi. Možnosti realizace se rozprostírají od terasovitých zahrad přes bylinkové záhony, živý bylinkový nábytek a suché zídky až ke kráterovým neboli klimatickým zahradám. Bylinkové spirály si mohou najít své místo i v malých zahradách a mohou být ozdobou téměř každého kousku zeleně. Kniha se věnuje částečně bylinkám a jejich mnohostrannému využití v kuchyni, přírodním léčitelství a lékárnictví.

Více o knize: http://www.prlaboratory.cz/news/kralovstvi-bylinek-v-permakulturni-zahrade-unikatni-knizni-novinka-o-alternativnich-trendech-zahradniceni-v-souladu-s-prirodou-/

ISBN: 978-80-87426-23-4

Počet stran: 240

Rok vydání: 4/2013

Dokumenty ke stažení (1)

Ke stažení

Diskuse (0)

V diskuzi není zatím žádný příspěvek, buďte první!

 
www.steroid-pharm.com

www.steroid-pharm.com

ka4alka-ua.com